Trip & Race

 
 

Odwiedź stronę:

www.tripnrace.pl
 
 
O projekcie

Trip & Race to nowoczesny projekt, który łączy fanów podróży i ekstremalnych wyjazdów, ludzi z pasją, którzy kochają to co robią. My także uwielbiamy to, czym się zajmujemy i lubimy pomagać ludziom z pasją, podjęliśmy wyzwania stworzenia strony dla projektu Trip & Race.

 
 
Wyzwania

  • Stworzenie strony promującej projekt
  • Przygotowanie szaty graficznej
  • Łatwe dodawanie kolejnych zadań do „Listy 100″
Sukces

Tworząc stronę www chcieliśmy pokazać nowoczesność i dynamizm przedsięwzięcia. Kolorowa i radosna identyfikacja graficzna podkreśla cel projektu – spełnianie marzeń! Głównym elementem strony jest „Lista 100”, która zawiera wyzwania, a jednocześnie marzenia do zrealizowania. Ich wykonywaniem będą zajmowały się zespoły osób, które zgłoszą się do ich realizacji poprzez formularz dostępny na stronie. Więc jeżeli Ty też chcesz spełnić jedno z zadań z „Listy 100” – zgłoś się!

Naszym celem było przygotowanie systemu do zarządzania stroną oraz sprawnego systemu zgłoszeń do zadań. Współpracę uznajemy za źródło obopólnych korzyści, gdyż organizatorzy Trip & Race przekazali nam dawkę pozytywnej energii i inspiracji do działania. Życzymy dalszych sukcesów w spełnianiu marzeń!

 

buy nothing day argumentative essay
Top