Dotykowe kioski multimedialne

O projekcie

Celem było stworzenie oprogramowania dla kiosków informacyjnych znajdujących się na Zamku w Lublinie

Koski multimedialne to specjalne stanowiska teleinformatyczne zastosowane jako nośnik informacji w miejscach publicznych. Stanowią one bezobsługowy punkt informacyjny. Na Zamku Lubelskim i w jego okolicy znajdują się cztery infokioski, których celem jest sprawna obsługa turystów, zarówno polskich jak i zagranicznych. Naszym zadaniem było stworzenie oprogramowania dla tych urządzeń.

Duże znaczenie na stronie mają galerie wystaw i zbiorów muzealnych. Aby zapewnić sprawną ich aktualizację umieściliśmy w systemie CMS specjalny moduł, który zapewnia szybkie umieszczanie zdjęć.

Podsumowując, stworzyliśmy kompleksowy system do obsługi Muzeum Lubelskiego. Realizując projekt czuliśmy, że wspieramy nasze miasto i wspieramy region.

 
 
Wyzwania

  • Stworzenie systemu do obsługi infokiosków w dwóch wersjach językowych
  • Zastosowanie dotykowego interfejsu
  • Wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym za pomocą systemu CMS
  • Oprogramowanie dla jednostki centralnej, z której korzystają pozostałe kioski
Sukces

Wykonaliśmy Moduł Kioski, który zapewnia obsługę multimedialnych kiosków informacyjnych, aktualizacje na bieżąco i kontakt w czasie rzeczywistym. Działanie Modułu jest zintegrowane z informacjami pojawiającymi się na stronie internetowej Muzeum Lubelskiego. Infokioski zapewniają łatwy dostęp do danych. Obsługują wszelkie media: audio, video, interaktywne prezentacje Flash i strony internetowe. Korzystanie z kiosków odbywa za pomocą dotykowego interfejsu.

 

 

buy nothing day argumentative essay
Top